ابزار‌های پرس‌بریک

ابزار پرس‌بریک استاندارد


محصولات Parma Stamp از آنجا که از نظر کیفی در مقایسه با رقبا از نظر خصوصیات فنی، مواد اولیه، استحکام و دقت برتر هستند، در جایگاه نخست بازار قرار دارند. تولیدکنندگان شناخته شده ی پرس بریک های هیدرولیک توسط Parma Stamp در زمینه ابزار استاندارد و خاص تجهیز می شوند.

ابزار Parma Stamp نه تنها در سطوح کاری بلکه در پیوست و سایر قسمت ها زمین می شوند که باعث یکنواختی زیبایی می گردد و تقارن، چهارگوش، مرکز و تراز بودن قالب حاصل شود. دقت تلورانس 0.01mm برای تعویض پدیری کامل گارانتی محصولات استاندارد Parma Stamp در زمان عرضه می باشد. شماره محصول، حداکثر بار و طول ابزار Parma Stamp برای تشخیص راحت کالا و در تطابق با استانداردهای ایمنی کار اروپا، توسط لیزر علامت گذاری شده است.

ابزار پرس‌بریک خاص


Parma Stamp نه تنها در طراحی و تولید همه نوع ابزار پرس بریک متخصص است، بلکه می تواند خطوط کامل ابزار برای ماشین های خمکاری پنل و مراکز خمکاری را به صورت کاملا مقاوم و با تلورانس 0.01mm عرضه نماید. عملیات حرارتی بر طبق نیازهای مختلف دوام و قدرت تعیین می شود که پیشرفته ترین راه حل فنی را به مشتریانمان با توجه به بودجه سرمایه گذاریشان توصیه می کنیم.

دپارتمان مهندسی Parma Stamp به دقت اندازه، استحکام و حداکثر بار ابزار را به وسیله ی نرم افزار رسم 3 بعدی و روش المان محدود اندازه گیری می نماید. بررسی ها تجهیزات موجود را در محیط کاری که وسیله در آن قرار می گیرد، در نظر می گیرند. پس از آزمایش در کارگاه Parma Stamp و اغلب بعد از تایید یک نمونه خم شیت متال، ابزار خاص برای مشتری ارسال می گردد بنابراین مشتری می تواند بدون فوت وقت نسبت به استفاده از ابزار اقدام نماید.

ابزار ماشین‌های خمکاری


ما می توانیم ابزار و تیغه ها را برای هر نوع ماشین پنل بندر تغییر دهیم: Codatto Trumpf, RAS, Weinbrenner Schroeder, Fasti, Schechtel, EHT, Jordi و غیره. Parma Stamp اصلاح سطوح، تیز کردن لبه ها و عملیات حرارتی را انجام می دهد.

ابزار Parma Stamp بر طبق ویژگی های فنی مختلف ماشین یا ورق، دارای سختکاری موضعی، سختکاری القائی یا سختکاری با نیتروژن، سندبلاست شده و زمین شده، می باشد. Parma Stamp می تواند به مشتریانش بهترین راه حل را برای هر نیاز منفرد توصیه کند.

قطعات یدکی


به لطف تعداد بالای ابزار پیش ساخته برای ماشین های خم و پنل بندر مانندWEINBRENNER, RAS, SALVAGNINI, CODATTO و سایر ماشین ها، Parma Stamp قادر است قطعات یدکی یا مجموعه ابزار را طراحی و تولید نماید.

Parma Stamp می تواند خطوط کامل پایین نگهدارنده ها، قسمت های میانی و قطعات منفرد را جایگزین نموده یا می تواند مجموعه موجود را با ماشینکاری عالی مانند حالت اولش تیز نماید. ابزار Parma Stamp بر طبق ویژگی های فنی مختلف ماشین یا ورق، دارای سختکاری موضعی، سختکاری القائی یا سختکاری با نیتروژن، می باشد. به دلیل همکاری با یک شرکت خدمات پس از فروش مجزا،Parma Stamp می تواند نصب، نگهداری و پشتیبانی نرم افزاری را ارائه نماید.

درباره‌ Parma StampParma Stamp از سال 1974 تاکنون در زمینه ی تولید ابزار پرس بریک استاندارد و خاص فعالیت داشته و توانسته در میان مشتریانش به عنوان معتبرترین شرکت جهان شناخته شود. محصولات Parmastamp از آنجا که از نظر کیفی در مقایسه با رقبا از نظر خصوصیات فنی، مواد اولیه، استحکام و دقت برتر هستند، در جایگاه نخست بازار قرار دارند. شرکت های معتبری که ماشین آلات خمکاری شیت متال را تولید می کنند، مدت هاست که تجهیزات استاندارد و خاص خود را از این شرکت تهیه می کنند.

Parma Stamp نه تنها در طراحی و تولید همه نوع ابزار پرس بریک متخصص است، بلکه می تواند خطوط کامل ابزار برای ماشین های خمکاری پنل و مراکز خمکاری را به صورت کاملا مقاوم و با تلورانس 0.01mm عرضه نماید.

ابزارهای این شرکت در صنایع مختلف مانند تولید کنندگان ماشین آلات، پیمانکاران، ساخت و سازهای شهری، مبلمان فلزی، فرم های در، وسایل نقلیه، هوانوردی، آسانسور، ساخت کشتی، ریل راه آهن، قطب های رعد و برق و بسیاری دیگر به کار می روند.

محصولات این شرکت امروزه در شرکت های بزرگ و کوچک جهان مانند FRANKE، RITTAL، KARDEX، RANNILA، SCHMITZ CARGO BULL، MAN، CANADAIR، URAL VAGON، ZAVOD، LIEBHERR، PISCINE CASTIGLIONE GROUP A&T که تعداد کمی از آنها هستند، نصب شده است.

ارتباط با ما