نرم‌افزارهای ورق‌کاری

Lantek Expert Punch

 

Lantek Expert Punch  یک برنامه چیدمان CAD/CAM است که برای برنامه ریزی اتوماتیک ماشین های پانچ CNC به صورت ویژه طراحی شده است. این برنامه نتیجه بیش از ۳۰ سال تجربه ی لنتک در همکاری نزدیک با تولیدکنندگان و کاربران ابزار ماشین آلات می باشد.

Lantek Expert Punch   یک رابط پیشرفته، بصری و دوستانه را ارائه می کند که کارایی برنامه ریزی را بهبود می بخشد.

 

مشخصات محصول


 

مدیریت پانچ و ابزارهای آن

 

Lantek Expert Punch  ابزار اتوایندکس، استیشن مولتی تول و تمامی ابزارهای استاندارد برای فرمینگ، امباسینگ، دریل کاری، رزوه کاری، استمپینگ، رول سازی و غیره را پشتیبانی می کند.

 

سیستم مشخصات هر استیشن تارت پانچ و ذخیره ابزار استاندارد را به حساب می آورد.

 

ماتریس

 

مولتی تول

 

تارت

 

ابزار

 


 

چیدمان

 

Lantek Expert Punch چیدمان اتوماتیک و دستی با انعطاف پذیری بالا و عملکرد بهینه را ارائه می کند. ترکیب چیدمان اتوماتیک همراه با عملگرهای چیدمان دستی مانند کپی، جابه جایی و چرخش ابزار قدرتمندی را شکل داده است.

چیدمان اتوماتیک Lantek Expert Punch  آرایش قطعات بر روی ورق را بهینه ساخته و گزینه های مختلفی را برای پانچ مشترک بر روی قطعات با قاعده و بی قاعده ارائه می دهد.

 

ماژول چیدمان

 


 

پانچ کاری اتوماتیک

 

هندسه ماشین کاری در Lantek Expert Punch  به طور کلی اتوماتیک بوده و در تطابق با پارامترهایی است که توسط کاربر تعیین می گردد و محدودیت های ماشینکاری نیز در نظر گرفته می شود.

Lantek Expert Punch   گزینه هایی را ارتقاء داده است که در هر دو حالت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، نهایت انعطاف پذیری را برای ماشین کاری فراهم می کند.

Lantek Expert Punch   به دلیل عملگرهایی که به کاربر اجازه اجرای پانچ کاری مشترک بر روی قطعات با قاعده و بی قاعده را می دهد، از سایر رقبا پیشی گرفته است. این سیستم مکان ورق را بسته به راهبردهای مختلفی است که از سوی کاربر برگزیده می شود، به صورت اتوماتیک مدیریت می کند. سیستم همچنین چندین معیار بهینه سازی مانند مسیر و زاویه را در نظر می گیرد. گزینه اصلاح که توسط لنتک ارائه شده است به کاربران این امکان را می دهد تا به سهولت دستورات و توالی ماشینکاری، میکرو جوینت، سنبه ها و غیره را تغییر دهند.

فایل CNC به صورت اتوماتیک ایجاد شده و می تواند همچنین خروجی گسترده و زیر برنامه را بسته به نیازمندی های ابزار ماشین تولید کند.

 

پانج کاری اتوماتیک

 


 

حذف مولفه ها

 

Lantek Expert Punch تمامی روش های ممکن حذف قطعات از ورق را به صورت اتوماتیک کنترل می کند. این شامل میکرو جوینت، توقف های ماشین، سیستم انتخاب قطعه و گیوتین زاویه یکپارچه می گردد.

 

حذف مولفه ها

 


 

مشخصات فنی

 

  • کار گروهی

این برنامه می تواند به صورت مستقل یا به وسیله ی گزینه ی لایسنس شناور به عنوان بخشی از شبکه نصب شود.

  • محاسبات زمان و هزینه

لنتک تمام مراحل تولید را مدیریت می کند و زمان و هزینه را بر حسب قطعه و ورق محاسبه می نماید. با این اطلاعات، کاربر می تواند پیش فاکتور صادر کند، حجم کاری هر ماشین را کنترل کند و هر گونه گزارش مورد نیاز را پرینت بگیرد.

  • کتابخانه قطعات پارامتری

لنتک کتابخانه ی گسترده ای از قطعات پارامتری دارد.

  • دیتابیس باز

این دیتابیسای به کاربر این امکان را می دهد که برای یافتن قطعات، دستورات تولید، انواع ورق و غیره با استفاده از معیارهایی مانند مواد، ضخامت، مشتری، تاریخ و سایر موارد اقدام کند.

  • طراحی ۲ بعدی

به لطف گزینه های هندسی، کاربر می تواند هر گونه هندسه ۲ بعدی را به سادگی و سرعت طراحی نماید. گزینه هایی که در سیستم CAD موجودند عبارتند از کپی، آینه سازی، تغییر مقیاس، تأیید هندسی و اختلافات رسم ثابت.

  • Import/Export هوشمند

Lantek Expert Punchمی تواند با سیستم های CAD اصلی موجود در بازار مثل DXF، DWG، IGES، DSTV و غیره ارتباط برقرار کند.

  • یکپارچگی

لنتک با سیستم های طراحی ۳ بعدی شناخته شده مانند سالید وورک، کاتیا، اتودسک اینورتر، سالید اج و غیره کار می کند.

 

پارامتری

 

زمان و هزینه

 

طراحی دو بعدی و سه بعدی

 

کتابخانه

 


 

فناوری های افزوده

Lantek Expert Punch از گیوتین و ماشین های ترکیبی با یک سر برش لیزر/ پلاسما پشتیبانی می کند. برش گیوتین و لیزر به سهولت و به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.

فناوری های افزوده

 

ویدیوهای مرتبط

دانلودها

برای اطلاعات بیشتر، لطفا این فایل را دانلود نمایید:

PDF - Lantek Expert Punch

ارتباط با ما