نرم‌افزارهای ورق‌کاری

Workshop Data Input Software - Lantek Workshop Capture 
 

Lantek Workshop Capture یک برنامه نرم افزاری ضبط داده است که کاملا با Lantek Integra یکپارچه می باشد. عملیات های مختلفی که در کارگاه شرکت انجام می شوند می تواند توسط این نرم افزار مدیریت و رصد شوند. اپراتورهای کارخانه می توانند از هر مکانی، به صورت لحظه ای، داده هایی مانند زمان تولید، خرابی، وضعیت کاری و اطلاعاتی درباره ی عملیات های اجرایی وارد سیستم کنند.

 

مشخصات محصول


ویژگی های اصلی

 

Lantek Workshop Capture ویژگی هایی مانند تطبیق با ادوات متحرک (تلفن های هوشمند و تبلت ها) و بارکد خوان های پایه ای، سازگاری با سیستم های عامل مختلف بر پایه ی ویندوز و توانایی تایید عملیات از هر کجا به وسیله ی اتصال به سرور از یک وسیله متحرک را دارا می باشد.

دو روش برای شناسایی کاربری که مسئول شروع عملیات در کارگاه و ارسال اطلاعات است، وجود دارد: می توان از صفحه لمسی استفاده نمود (که کاری که باید انجام یا تکمیل شود با دست تایپ شود) یا می توان بارکد خوان به کار برد. در این روش داده ها به سهولت بدون ایجاد خطا یا خرابی در کارخانه ثبت می شوند.

 

 

Lantek Workshop Capture - Operation validation
تایید عملیات

 


ابزار ضروری برای زمان های تصمیم گیری

 

این هدف اصلی ای است که توسط Lantek Workshop Capture دنبال می گردد که با طراحی دوباره رابط گرافیکی آن، اکنون دارای صفحات نمایش شفاف، دسترسی راحت و حداقل داده برای ورود توسط اپراتور می باشد. این تضمین می کند که اطلاعات کارخانه هنگامی که ایجاد می شود به درستی ثبت می گردد.

مزیت دیگری که تصمیم گیری را تسهیل می کند این است که اطلاعات مورد نیاز به محض ایجاد به مدیر ارسال می گردد و داده ها به صورت لحظه ای به روز رسانی می شوند.

Lantek Workshop Capture می تواند برای یکپارچه سازی تمامی عملیات یک شرکت در یک سیستم منفرد و گزارش رویدادهای کارگاه، مورد استفاده قرار بگیرد. اپراتور می تواند فرآیند را متوقف سازد یا نقص ها را در زمان وقوع، شناسایی نماید.

لنتک کاملا این سیستم را توسعه داده است به نحوی که نیازی به نرم افزارهای دیگری در این زمینه نمی باشد و می تواند توسط شرکت هایی که در زمینه ی شیت متال، لوله و پروفایل فعالیت دارند، مورد استفاده قرار گیرد.

این ابزار نه تنها برای عملیات برش بلکه برای تمامی عملیات هایی که در شرکت وجود دارد، طراحی شده است.حتی می توان از آن برای ثبت ورود و خروج کارکنان یا شروع و پایان یک کار یا فرآیند استفاده نمود. بنابراین تمام فرآیندهای رخ داده در شرکت رصد می شوند در حالی که یک بایگانی جامع از هر چیزی که در کارگاه اتفاق می افتد، وجود دارد.

 

Lantek Workshop Capture - Operator support
پشتیبانی اپراتور

 

 

 

ارتباط با ما