مشاوره و آموزش

ما روی خدمات به شما،شنیدن موضوعات و چالشهای شما متمرکز هستیم و به دنبال برآورده کردن این موضوعات با دانش،تجربه و خدمات ، منابع و عملکردی با کیفیت هستیم. با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی و استفاده از آن در صنایع مختلف، پیچیدگی ماشین آلات و تنوع کاربریهای آنها، رسیدن به بالاترین سطح بهره وری و کارایی تنها با آموزش اپراتوری امکان پذیر نخواهد بود.

تجربه و بررسی کارخانه های مختلف تولیدی نشان دهنده این موضوع است که سخت افزارها (ماشین آلات) بدون داشتن سه عامل کلیدی 1-فرایند درست 2- نرم افزار های قوی و به روز و 3- نهایتا تیم آموزش دیده ، هیچ زمان به حداکثر بازدهی نمی رسند ،نیل به چنین اهدافی نیازمند، شناخت کامل ماشین و قابلیتهای آن، شناخت و تسلط کامل بر نرم افزار و نهایتا شناخت فرایندها و استراتژیهای مختلف تولید در ورق کاری است و بازگشت سرمایه شما تنها و تنها در گرو آن است که با تحولاتی در سیستم ورقکاری بتوانید پتانسیلهای سخت افزاری را به فعل در آورید.

بازدیدهای بسیار و مشاهده روشهای مختلف تولید از کارخانجات کوچک و بزرگ در صنایع مختلف آشکار نموده است که برخی سیستمها سالهاست که بدون کوچکترین تغییری برقرار است و هیچگاه روشهای مورد استفاده به لحاظ کارایی و اثربخشی مورد بازبینی قرار نگرفته اند در حالیکه بر افزایش تعداد ماشین آلات و تعداد نفرات جهت افزایش تولید اصرار وجود دارد ،کمتر به تغییرات سیستمی برای رسیدن به این اهداف پرداخته شده است.

سیستم های موجود کارایی لازم را ندارند چرا که بیشتر به آموزش اپراتوری ماشین اهمیت داده شده است تا بهترین روش و فرایند استفاده از ماشین جهت بیشترین و بهینه ترین تولید!

به این دلیل که ماشین خوبی داریم، نمیتوانیم مطمئن باشیم تولید مقرون به صرفه ای هم داریم، سیستمهای بسیاری بدون در نظر گرفتن بهای تمام شده مشغول کارند، به عنوان مثال آیا می دانید قیمت هر ضربه یک ماشین پانچ چقدر است؟ چرا فکر می کنیم استفاده از گیوتین در مقابل پانچ مقرون به صرفه تر است؟ آیا گلوگاههای خود ساخته را باید همچنان حفظ کنیم؟

کاملا روشن است که هر تولید کننده ای به تمامی موارد بالا می اندیشد و دغدغه همیشگی شما به عنوان تولید کننده می باشد. با این وجود رسیدن به این اهداف نیازمند امکانات و شرایط و البته اراده می باشد.

در حال حاضر خدمات شرکت به شرح زیر می باشد:
  • مشاوره در تامین ماشین آلات
  • تجزیه و تحلیل و بهینه سازی فرایندهای تولید
  • آموزش پانچ و خم و لیزر
  • آشنایی با تجهیز و نگهداری ابزارهای پانچ و پرس برک
  • آموزش کامل نرم افزار پانچ و برش Lantek Cad/cam

ما میخواهیم عمیق ترین اعتماد شما را بدست آوریم و معتقدیم بهتر امکان پذیر است.

ارتباط با ما